PER KETVERIUS METUS PADARYTI DARBAI

Išasfaltuotos dvi atšakos Veiviržėnuose Mokyklos bei Liepų g. Naujas asfaltas paklotas Šukaičių k. Asfaltas taip pat paklotas Šermukšnių, Skomantų ir Ažpurvių g. Pėžaičiuose.

Rekonstruotas tiltas per Veiviržo upę. Atnaujintas pėsčiųjų tiltelis per Upės g.

Veiviržėnuose užbaigtas vandentvarkos plėtros projektas.

Parengtas Laisvės g. Veiviržėnuose projektas.

Kapinėse pastatytas naujas 18 vietų kolumbariumas.

Šukaičių k. įrengta nauja krepšinio-tinklinio aikštelė.

Dalyvaujamojo biudžeto konkurso „Tavo idėja“ dėka Veiviržėnuose įrengta turgavietė, kurioje vietos ūkininkai gali prekiauti savo produkcija. Tokiu būdu skatinimas smulkusis verslas, o vietos gyventojai būtinųjų produktų gali įsigyti tiesiai iš pirmų rankų. Vykdomas ir Dalyvaujamojo biudžeto projektas Veiviržėnų miestelio viešosios erdvės sukūrimas „Riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parko“ įrengimas Veiviržo slėnyje.

SVARBIAUSI DARBAI ATEINANČIAI KADENCIJAI

Rekonstruosime Veiviržėnų kultūros centro pastatą ir sutvarkysime centrinę aikštę.

Modernizuosime Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos pastatą ir pakeisime gimnazijos sporto salės grindų ir stadiono dangą.

Bus sutvarkytos Laisvės ir Klaipėdos g. Veiviržėnuose. Toliau vykdysime ilgalaikiame plane numatytų kelių ir gatvių tvarkymo darbus ir sutvarkysime: šaligatvį Mokyklos ir Vilkių g. Veiviržėnuose, Aisės gatvę bei privažiuojamąjį kelią prie sodybų nuo Skomantų Pėžaičių k., kelią Balsėnai−Daukšaičiai Daukšaičių k., privažiuojamąjį kelią prie sodybų Šalpėnų k.

Naujai įrengsime apšvietimą Veiviržėnuose Veiviržo slėnyje, Laisvės g. prie pėsčiųjų perėjos ir Žemaičių g. Daukšaičių k., Šveistralio g. atkarpoje, prie kultūros namų, Pėžaičių k., Dvylių bei Aisės g.

Dar šiais metais modernizuosime apšvietimą Mokyklos, Klaipėdos, Liepų, Šermukšnių, Taikos g. Veiviržėnuose, Beinoriškių, Pušyno, Beržyno g. Daukšaičiuose, Šermukšnių, Draugystės g. Šalpėnuose, K. Antanavičiaus g. Balsėnuose, Liepų, Arvydiškių g. Šukaičiuose. Pasienio, Pėžaičių g. Pėžaičiuose.

Sutvarkysime ir lankymui pritaikysime Veiviržėnų piliakalnį, Veiviržėnų lurdą ir investuosime į kitas Veiviržėnų viešas erdves, pritaikant jas lankymui ir aktyviam poilsiui.

Įrengsime vaikų žaidimų aikšteles Šukaičiuose, Šalpėnuose ir Balsėnuose.