Rolandas Tachmazi

Gimiau 1985 m. vasario 14d. Alytuje, kur ilgą laiką ir gyvenau. Šiuo metu mano namai Vėžaičiuose, Klaipėdos rajone.

2004 m. baigiau Pramonės ir prekybos profesinę mokyklą, kur įgijau metalo staklių staklininko specialybę. Iš karto po profesinės mokyklos pašaukė Tėvynė. Atlikau privalomąją karo tarnybą. Tuomet įsidarbinau į UAB „Snaigė“ šaldytuvų gamyklą. Įmonei pradėjus bankrutuoti, perėjau dirbti į Alytaus mašinų gamyklą „Astra“.

Vėliau, kaip ir daugelis tautiečių, išvykau dirbti į užsienį. 12 metų dirbau Anglijoje įvairiose labdaros kompanijose, taip pat teko vėžioti siuntinius iš Lietuvos į Škotiją ir atgal, dirbti įvairius darbus Vokietijoje, Norvegijoje.

Jau 5-erius metus esu grįžęs į Lietuvą, savo gyvenimą kuriu Vėžaičių miestelyje.

Vos grįžęs ėmiausi pirmojo darbo, kurį pavyko rasti – dirbau „Yazaki“ įmonėje, vėliau perėjau dirbti į apželdinimo įmonę „Spalvoti sprendimai“, teko padirbėti ir kalviu – gaminti metalines tvoras, vartus. Dabar jau 2 metus dirbu Klaipėdos rajono energijoje.

Esu atviras ir supratingas, visuomet stengiuosi įsigilinti į darbų specifiką, išnagrinėti klausimą iš esmės. Nebijau eiti sunkesniu keliu, svarbiausia – kad būtų geras rezultatas. Mano moto – „Padėk bet kam, jei matai, kad sunku. Net jei ir nesulauksi to nuostabaus žodžio AČIŪ, bet bent jau turėsi uždirbęs karmos taškų“. Kandidatuoju tam, kad prisidėčiau prie Klaipėdos rajono augimo ir klestėjimo.

Jau 3 metus esu vedęs. Esu puikus kulinaras, tad savaitgaliais mėgstu lepinti žmoną maistu ir leisti jai pailsėti. Laisvalaikiu mėgstu žvejoti, grybauti, būti gamtoje, puoselėti gėlynus. Myliu gyvūnus – auginu šunį ir katiną.