Raimundas Daubaris: mūsų komanda turi viską, kas reikalinga rajono klestėjimui

1/12/20232 min read

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai jau ne vienus metus aktyviai dalyvauja Klaipėdos rajono gyvenime. Mūsų kandidatai ne kartą buvo išrinkti į rajono Tarybą, kur atstovavo rajono gyventojams. Tačiau sėkmingiausi metai buvo 2019-ieji, kai į Tarybą buvo išrinkti net penki Tarybos nariai, o meru tapo Valstiečių ir žaliųjų partijos narys Bronius Markauskas.

Manau, kad taip atsitiko dėl to, kad žmonės mumis patikėjo. Patikėjo, kad mūsų politinė jėga gali ir nori įgyvendinti pokyčius, kurių žmonėms taip reikia. Klaipėdos rajonui jau seniai reikėjo permainų, reikėjo kitokio požiūrio į žmones, jų poreikius. Dabar, žvelgdamas į tuos ketverius prabėgusius metus, galvoju, jog tas žmonių pasitikėjimas nebuvo nuviltas, nes pokyčius matome visi, o vykstantys darbai kalba patys už save.

Mūsų pagrindinis tikslas šią kadenciją buvo išjudinti projektus, stovėjusius ne vienus metus, sumažinti eiles darželiuose, praplėsti kelių tinklą, labiau įtraukti žmones ir bendruomenes į savivaldos gyvenimą. Visus šiuos ketverius metus tai ir darėme.

Klaipėdos rajone prasidėjo atgimimas, pagražėjo Gargždai, daug dėmesio buvo skirta nuolat augančiai Sendvario seniūnijai, Priekulei, bet tuo pačiu nebuvo užmirštos ir kitos seniūnijos, visoms buvo skirta dėmesio, visose vyko vienokie ar kitokie darbai, kurie prisidėjo prie čia gyvenančių žmonių gerovės. Sakoma, kad optimizmas yra geras dalykas, todėl ir mes buvome ir išlikome optimistai. Jau kadencijos pradžioje užsibrėžėme tikrai didelius tikslus ir nors ne viskas įgyvendinta 100 procentų, tačiau daugiau ar mažiau pavyko padaryti tai, ko ir siekėme, ko reikėjo gyventojams.

Bet metai bėga greitai, kadencija artėja į pabaigą, o planų dar daugybė. Pradėti ir dar tik planuojami darbai turi būti tęsiami. Tam reikia patikimos jėgos, naujų minčių ir energijos. Todėl Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Klaipėdos rajono skyrius į šiuos savivaldos rinkimus žengia su atsinaujinusia komanda. Prie jos prisijungė daug jaunų, išsilavinusių ir jau spėjusių padaryti daug gerų darbų rajonui žmonių. Žmonių, kurie tiki, kad Klaipėdos rajonas gali tapti dar įdomesnis, švaresnis ir patrauklesnis čia gyventi ir dirbti.

Mūsų komanda turi viską, kas reikalinga rajono klestėjimui – patirties, entuziazmo, jaunatviškos energijos ir, svarbiausia, noro. Noro dirbti žmonių labui.

Meras Bronius Markauskas ir visa LVŽS komanda yra pasiruošusi dirbti negailėdama jėgų. PALAIKYKITE.