PER KETVERIUS METUS PADARYTI DARBAI

Suremontuotos Sodų ir Minijos g. Priekulėje, Martyno Reisgio g., Liepų g. atkarpa Venckuose. Asfaltas paklotas Slyvų g. Kuodžių kaime, Vingio g. Priekulėje. Rekonstruotos pagrindinės Priekulės Klaipėdos ir Žalgirio g., šalia jų nutiesti šaligatviai. Parengtas Vaškių g. kapitalinio remonto projektas.

Sutvarkyti šaligatviai Dzūkų g. Drevernoje, Vingio ir Naujosios g. Priekulėje.

Įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės Turgaus g. Priekulėje bei Klaipėdos g. Drevernoje.

Apšviestos Klaipėdos ir Žalgirio g. Priekulėje.

Taip pat sutvarkyta automobilių stovėjimo aikštelė prie Mauzoliejaus Stragnų II kaime, Liepų g. aikštelė Venckų k., Viliaus Gaigalaičio gatvė šalikelėje prie Priekulės civilinių kapinių parkavimo aikštės.

Modernizuojamas ir plečiamas apšvietimas Pamario ir Žemaičių g. Drevernoje, Parko, Pamarių ir Minijos g. Priekulėje.

Įrengti lietaus nuotekų surinkimo tinklai Klaipėdos g. Drevernoje bei Minijos g. Priekulėje.

Dalyvaujamojo biudžeto konkurso „Tavo idėja“ dėka įrengta Dituvos sodų bibliotekos pramogų ir sporto erdvė, kur įrengta vaikų žaidimų aikštelė, daugiafunkcis treniruoklis, pavėsinė, stalo tenisas. Taip pat Venckuose įrengtas daugiafunkcis treniruoklis, kurio tikslas – skatinti sportiškuma ir sveiką gyvenimo būdą nuo mažens. Dabar čia sportuoti gali ne tik vaikai, bet ir tėvai. Šiuo metu taip pat įgyvendinamas projektas – poilsio ir ramybės oazė prie giedančio fontano Priekulėje.

Duris atvėrė ir naujas vaikų dienos centras Priekulės socialinių paslaugų centre.

SVARBIAUSI DARBAI ATEINANČIAI KADENCIJAI

Pastatysime priestatą prie Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos, atnaujinsime gimnazijos sporto aikštyną.

Pastatysime ir atidarysime naują darželį Dercekliuose.

Prie Dituvos pagrindinės mokyklos atsiras naujas sporto aikštynas, sutvarkysime stogą, mokyklos fasadą ir investuosime į lauko ir vidaus remontą.

Sutvarkysime Jokšų tiltą, investuosime į Lankupių šliuzo ir jo prieigų sutvarkymą, sutvarkysime Kliošių parką.

Naujai įrengsime apšvietimą Kretingalėje Vasaros, Pavasario, Žaliojoje, Pramonės bei Danės g., Grauminės k. Grauminės g., Girkaliuose Nemirsetos g., Karklėje Karklininkų ir Placio g., Kalotėje Spalvų g.

Bus sutvarkyta Pamarių g. su šaligatviais, investuosime į dviračių taką Priekulė–Dreverna–Svencelė. Toliau vykdysime ilgalaikiame plane numatytų kelių ir gatvių tvarkymo darbus. Bus rekonstruotas kelias Priekulė−Liaunai−Mieželiai. Gatvės bus tvarkomos Mickų, Vaškių, Kliošų, Venckų, Stragnų, Rokų, Voveriškių kaimuose. O taip pat ir kelias nuo aplinkkelio link Šernų, Gilės, Minijos, Rokupio sodų bendrijų.

Investuosime į Priekulės senamiesčio pastatų fasadų sutvarkymą.

Dar šiais metais modernizuosime apšvietimą Turgaus, Pamarių, Slėnio, Žvejų, Kopų, Minijos, Naujojoje, Lietuvininkų, Sodų g. Priekulėje, Dzūkų, Mokyklos, Žemaičių, Bangų, Pamario, Žvejų g. Drevernoje, M. Reizgio, Kintų, Vingio, Liepų g. Venckuose, Tilto g. Stragnuose, Vingio, Vėtros g. Dituvoje.

Įrengsime naują apšvietimą Dituvos k. Kuršaičių g., Mėželių k. Mėželių ir Jokšų g., Priekulės II k. Pasagos g. ir prie kabančio tilto, Derceklių k. Turgaus ir Pavasario g., Pangesų k. Pangesų g., Stragnų II k. Pylimo ir Stragnų g., Drevernos k. Pievų, Pamario, Klaipėdos bei Nidos g., Šernų soduose Rokų–Žiaukų gatvių sankryžoje, Priekulėje Geležinkelio stoties, Pušų, Žirgų, Liepų ir Parko g., Lankupių k. Mikelio Šapalo ir Lankupių g., Svencelės k. Svencelės g.

Parengsime naujus Priekulės miesto ir Drevernos−Svencelės apylinkių urbanizuotos teritorijos bendruosius planus, įgyvendinsime Drevernos−Svencelės vietovės tvarios plėtros koncepcijoje numatytas priemones.

Nugriausime katilinės kaminą ir sutvarkysime bei įveiklinsime buvusio Drevernos mokyklos pastatą.

Investuosime į vandens ir nuotekų tinklus Dituvos ir Gubojos soduose. Taip pat rekonstruosime esamus ir investuosime į naujus vandens tinklus Venckuose. Investuosime į Drevernos nuotekų tinklų valyklą ir geriamojo vandens tiekimo tinklus.

Atnaujinsime krepšinio aikštelės dangą ir įrengsime diskgolfo parką Vingio parke Priekulėje. Sutvarkysime krepšinio aikštelę ir įrengsime vaikų žaidimų aikštelę Dercekliuose, taip pat sutvarkysime krepšinio aikštelę ir pastatysime lauko treniruoklius Lankupiuose. Įrengsime sporto ir vaikų žaidimų aikšteles Drevernoje.

Vystysime Priekulė−Dreverna−Svencelė turistinį potencialą: gerinsime susisiekimą ir pasiekiamumą, vystysime vandens turizmą, tvarkysime ir kursime naują infrastruktūrą.

Didinsime rėmimą sodininkų bendrijoms, investuosime į jų kelius, apšvietimą ir kitas komunikacijas.