Loreta Piaulokaitė-Motuzienė

Biografijos faktai

Gimiau 1974 m. vasario 13 d. Kazlų Rūdoje. Gyvenu Kulių kaime, Dovilų seniūnijoje. Su vyru auginame gimnazistą sūnų. 

Mokslai

1992 m. baigiau Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją.

1998 m. Lietuvos Žemės Ūkio Universitete (dabar Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija) įgijau Namų ūkio technologo specialybę.

2000 m. Lietuvos Žemės Ūkio Universitete baigiau Namų ūkio technologo magistro studijas.

2005 m. baigiau LAMMC- LŽŪU doktorantūros studijas ir apgyniau biomedicinos mokslų srities disertaciją.

Darbinė patirtis

1995–1999 m. LŽŪU Kultūros katedros laborantė.

2000–2005 m. LAMMC asistentė ir doktorantė.

2005–2007 m. LAMMC jaunesnioji mokslo darbuotoja.

2007–2012 m.  LAMMC mokslo darbuotoja.

Nuo 2012 m. UAB „Ekoakademija“ direktorė.

2015–2022 asociacijos Gargždų miesto vietos veiklos grupė pirmininkė. Man vadovaujant 2016 metais parengta ir VRM pateikta Gargždų miesto vietos plėtros strategija.

Nuo 2015 m. konsultantė pagal individualią veiklą.

2016–2022 m. ŽŪR Lietuvos Ekologinių Ūkių Asociacija puslapio administratorė.

Esu Lietuvos Dirvožemininkų draugijos prie Lietuvos mokslų akademijos Žemės ūkio ir miškų mokslų skyriaus narė, Lietuvos mokslininkų sąjungos narė, Klaipėdos rajono Sodininkų bendrijos „Žilvitis“ valdybos narė

Kultūrinė veikla

Baigiau Kazlų Rūdos muzikos mokyklos (dabar Rimvydo Žigaičio menų mokykla) akordeono klasę, 2 metus dainavau etnografiniame ansamblyje „Sūduonia“, 7 metus – Lietuvos Žemės Ūkio Universiteto chore „Daina“.

Politinė veikla

Darbas 2015 metų tiesioginių mero rinkimų kandidato štabe.

Darbas 2019 metų tiesioginių mero rinkimų ir Savivaldybės tarybos rinkiminio komiteto štabe.

Nuo 2019 m. esu Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narė

Pomėgiai

Augalininkystė, savišvieta, muzika, rankdarbiai, pažintinės kelionės, aktyvus laisvalaikis gamtoje, protų kovos.

Į Gargždus atvykau prieš 22 metus, kai pradėjau studijuoti doktorantūroje Lietuvos žemdirbystės instituto Vėžaičių filiale. Šiuo metu vadovauju Gargžduose įsikūrusiai įmonei, kurioje auginamos gerosios bakterijos žemės ūkiui.

Klaipėdos rajonas unikalus savo geografine padėtimi – tai žiedinė savivaldybė šalia didelio kelio, keturių vandenų kraštas. Esame viena labiausiai augančių savivaldybių, tad ir iššūkiai čia nemaži. Visur žmonėms reikia geresnių kelių, apšviestų gatvių ir skersgatvių, mokyklų ir darželių, kultūros, sporto, sveikatinimo veiklų. Tačiau Klaipėdos rajone turime viską daryti greičiau. Spartus gyventojų augimas įpareigoja kurti viešą infrastruktūrą, kad kiekvienas galėtų gyventi patogiau ir geriau.

Per pastaruosius kelerius metus įgyvendinta nemažai pokyčių, tačiau dar daug jų reikia. 2019 metais ėjau į rinkimus nieko nežadėdama, nes supratau, kad neįmanoma įgyvendinti visko iš karto, kad Savivaldybės biudžetas nėra begalinis ir kartais tenka priimti nepopuliarius sprendimus. Tačiau patirtis parodė, kad planuojant ir darant galima padaryti daug – sukurti realų pokytį.

Gavusi rinkėjų pasitikėjimą stengiausi atstovauti visoms Klaipėdos rajono bendruomenėms, nes visų problemos yra svarbios ir jas būtina spręsti. Kartais tiesiog kalbantis daug kas išsprendžiama. Mano organizuotos diskusijos su sodininkų bendrijų, Savivaldybės administracijos bei kitų institucijų atstovais jau tapo kasmet laukiama tradicija, kurią, gavusi Tarybos nario mandatą, planuoju tęsti ir toliau.

Kandidatuoju į Tarybos narius su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, nes tai komanda, kuri nesivelia į skandalus, nes už juos kalba jų darbai. Čia matau lyderystės pasidalijimą, pagarbą ir įsiklausimą į visų nuomones. Šią komandą veda patikimas ir didžiulę politinę patirtį turintis žmogus – dabartinis meras Bronius Markauskas, kuris, nepaisant jokių politinių intrigų, kai keičiantis koalicijoms buvo bandoma apriboti jo teises ir blokuoti informaciją, sugebėjo išlaikyti ramybę, rodyti lyderystę ir tęsti pradėtus darbus. Tikiu, kad tokio lyderio ir tokios politinės komandos reikia mūsų rajonui, nes tik taip galime keistis ir išlikti geriausiais.

Kviečiu visus kovo 5 dieną ateiti į rinkimus ir išsirinkti LVŽS – nes mums rūpi visas Klaipėdos rajonas.