PER KETVERIUS METUS PADARYTI DARBAI

Išasfaltuota Spalvų g. Kalotėje, autobusų apsisukimo vieta Šaltupio g. Kunkiuose. Taip pat Grauminės ir Eketės g. Plikiuose, Draugystės ir Sodų g. Girkalių k., Pavasario ir Beržų g. Kretingalėje.

Prailginta gatvės apšvietimo linija Mokyklos g. Plikiuose, įrengti šviestuvai prie krepšinio aikštyno Kretingalėje.

Sutvarkyta poilsio zona šalia Dangės upės bei įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, treniruokliai Kretingalėje ir Girkaliuose.

Įrengti lietaus nuotekų tinklai Sodų g. Girkaliuose. Prie Kalotės ežero įrengtas naujas pontoninis lieptas.

Duris lankytojams jau atvėrė ir renovuotas Kretingalės kultūros centro Plikių kultūros skyriaus pastatas.

SVARBIAUSI DARBAI ATEINANČIAI KADENCIJAI

Bus sutvarkyta Klaipėdos g. su šaligatviais Kretingalėje. Toliau vykdysime ilgalaikiame plane numatytų kelių ir gatvių tvarkymo darbus ir sutvarkysime: Pievų, Nemirsetos ir Palangos g. atšaką Girkalių k., Karklininkų g. Karklės k., Malūnų, Kretingalės gatves ir Sodų g. dalį Kalotės k., Pavasario, Pramonės ir Vasaros g. Kretingalėje, Naująją, Vandens ir Felikso Žemaitaičio g. Plikių mstl., Katkų g. Triušių k.

Inicijuosime šaligatvio įrengimą Plikiuose Gluosnių g. nuo bažnyčios link miestelio centro ir Klaipėdos g. nuo miestelio centro link kapinių.

Dar šiais metais modernizuosime apšvietimą Klaipėdos, Taikos, Aušros, Beržų, Gėlių, Jūros, Danės g. Kretingalėje, Klaipėdos, Beržų, Paupio, Mokyklos g. Plikiuose, Draugystės, Palangos, Artojų gatvėse Girkaliuose.

Naujai įrengsime apšvietimą Kretingalėje Vasaros, Pavasario, Žaliojoje, Pramonės bei Danės g., Grauminės k. Grauminės g., Girkaliuose Nemirsetos g., Karklėje Karklininkų ir Placio g., Kalotėje Spalvų g.

Atidarysime Kretingalėje vaikų dienos centrą, steigsime visos dienos mokyklos grupę, sutvarkysime infrastruktūrą ir pritaikysime ją bibliotekos ir kultūros centro veiklos plėtrai.

Sutvarkysime Kretingalės pagrindinės mokyklos sporto salės grindis, įrengsime naują vaikų žaidimų aikštelę, Girkalių skyriuje suremontuosime stogą ir atliksime kitus išorės ir vidaus remonto darbus.

Kursime ir investuosime į Kretingalės miestelio viešas erdves, parengsime techninį projektą ir investuosime į Danės upės slėnio sutvarkymą, įrengsime augintinių vedžiojimo ir dresavimo aikštelę.

Pastatysime modulinį priestatą prie Plikių I. Labutytės pagrindinės m-klos, kur galės mokytis dar 8-ios papildomos mokinių grupės, rekonstruosime šios mokyklos bendrabučio pastatą, sutvarkysime prieigas.

Sutvarkysime Plikių slaugos ligonines patalpas ir pritaikysime jas senelių globos ir priežiūros paslaugoms. Užtikrinsime tolimesnę Plikių ambulatorijos veiklą.

Investuosime į Karklės kaimo rekreacinio ir turistinio patrauklumo vystymą: naujos parkavimo vietos, poilsio ir sanitarinės infrastruktūros įrengimas ir tvarkymas.

Gerinsime susiekimo sąlygas, įrengdami dviračių ir pėsčiųjų takus Karklėje, Kukuliškiuose, Kalotėje.

Gerinsime Kalotės ežero lankymo sąlygas: įrengsime maudyklą, automobilių stovėjimo aikštelę, tvarkysime esamą stovyklavietės infrastruktūrą.

Įrengsime vaikų žaidimų aikštelę Kretingalėje, papildysime lauko treniruokliais Girkalių sporto aikštyną, įrengsime vaikų žaidimų aikštelę prie Eketės tvenkinio Plikiuose, vaikų žaidimų, sporto aikštelę su lauko treniruokliais Kalotėje ir vaikų žaidimų aikšteles Karklėje, Kunkiuose.