Klaipėdos rajoną ir toliau vesiu permainų keliu – mano tikslu lieka realūs darbai bei naujos idėjos

12/2/20222 min read

Klaipėdos rajonas – mano namai, o, kaip sakoma, kur tavo namai, ten ir tavo širdis. Nors mokslai ir darbas retkarčiais nublokšdavo į kitus miestus, gimtinė man visuomet išliko pirmoje vietoje. Čia praleidau didžiąją gyvenimo dalį, sukūriau šeimą ir savo ateitį taip pat toliau matau būtent čia. Noriu, kad Klaipėdos rajonas augtų, klestėtų ir gražėtų. Noriu, kad ne tik jo gyventojams čia būtų vis maloniau ir patogiau gyventi, bet ir vis dar besvarstantiems ir ieškantiems naujų namų tai taptų vienas iš patraukliausių pasirinkimų.

Džiaugiuosi, kad eidamas mero pareigas ir dirbdamas Jums galiu ne tik svajoti apie tokią rajono viziją, bet ir realiais sprendimais bei darbais prie jos artėti. Tad kai 2019-ais metais tapau Jūsų meru, atėjau į šį postą ne su pažadais, o realiu reikalingų darbų planu, kurį iš karto pradėjau įgyvendinti. Taip jau yra gyvenime, kad galbūt ne viskas einasi taip sklandžiai, kaip norėtųsi, tačiau galiu drąsiai pasakyti, kad judėjome ir toliau užtikrintai judame į priekį.

Žinoma, būtų nesąžininga, jei sakyčiau, kad viską padariau vienas. Tikrai ne. Už kiekvieno įgyvendinto projekto, nutiesto kelio ar pastatytos mokyklos stovi dešimtys žmonių ir šimtai jų darbo valandų. Niekas nėra pajėgus įgyvendinti tokios darbų apimties vienas. 

Tačiau tikiu, kad meras būtent ir turi būti tas žmogus, kuris suburia komandą, galinčią ir nuoširdžiai norinčią dirbti dėl rajono, dėl jo žmonių. Niekada neturėjau jokių asmeninių interesų, nesprendžiau savo problemų, stengiausi užtikrinti, kad svarbiausi darbai nepaskęstų politinėse rietenose. Manau, tai pavyko padaryti ir po ketverių metų jau galime matyti daugybę gražių pokyčių visame rajone.

Sunku patikėti, kad tie ketveri metai, dirbant Jums, prabėgo taip greitai. Padaryta daug, tačiau norisi dar daugiau. Todėl sulaukęs šeimos, komandos ir partijos palaikymo oficialiai pranešu, kad dalyvausiu kovo 5-ąją vyksiančiuose mero rinkimuose.

Apsispręsti kandidatuoti antrai kadencijai nebuvo sunku. Noriu tęsti ir užbaigti pradėtus darbus, o be jų galvoje knibžda ir dar daug kitų idėjų bei planų, kurių įgyvendinimui parako tikrai turiu. Svarbu ir tai, kad per ketverius metus dar labiau pažinau rajoną, jo bendruomenes, žinau Jūsų norus ir problemas. Tobulėjome kartu su Savivaldybės administracija ir įstaigų vadovais, išmokome dirbti sklandžiau ir efektyviau. Tikiu, kad ši sukaupta patirtis yra didelis privalumas.

Nuo kitos kadencijos meras turės ir daugiau įgaliojimų bei atsakomybių. Esu tam pasiruošęs. Jei suteiksite man galimybę ir toliau dirbti Jums, esu pasiryžęs greitai suformuoti valdančiąją daugumą, pasirinkti komandą ir dirbti tam, kad kiekvienas iš mūsų galėtų didžiuotis gyvendamas Klaipėdos rajone.

Patikinu Jus, kad esu meras, kuriam tikrai rūpi. Rūpi Jūsų nuomonė ir kaip Jūs norite matyti mūsų visų rajoną. Tad jei norite prisidėti savo idėjomis, turite pasiūlymų ar tiesiog norite būti dalimi viso to, kas yra daroma, lauksiu Jūsų laiškų el. paštu meras@broniusmarkauskas.lt