Jurgita Songailienė

Jurgita Songailienė
Jurgita Songailienė

Esu JURGITA SONGAILIENĖ, gimusi 1985m. spalio 10 d. Šilalės rajone.

Šiuo metu gyvenu Klaipėdos rajone, Žiaukų kaime.

Gyvenu su vyru ir auginu du nuostabius paauglius – sūnų ir dukrą.

Jau 13 metų užsiimu individualia veikla – dirbu stiliste-koloriste ir esu tikrai žinoma savo srities specialistė Klaipėdos rajone.

Tai pat turiu įsteigusi savo veislyną DEVONO MEDŽIOTOJAS. Gyvūnai mano gyvenimo džiaugsmas ir laimė, vykstame kartu visur ir visada, jie su manimi keliauja po visą Europą.

2021 metais įgijau teisę į veterinarinį duomenų bazės analizavimą, gyvūnų čipavimą, tad planų su gyvūnais turiu tikrai daug. Čia mano kelias tik prasideda. Ir tikrai šiandien galiu didžiuotis tuo, kad esu reikli sau ir neieškau lengviausių kelių. Esu atvira ir visuomet iki pat paskutinės galimybės stengiuosi surasti išeitį gyvūnui.

Esu ir užsispyrusi, bet visa tai tam, kad mano mažiesiems draugams, kuriuos sutikau gyvenime, atsirastų dar vienas šansas. Jis toks svarbus tiek žmogui, tiek gyvūnui.

Iš anksto dėkoju visiems, kurie palaikote šią idėją, kurie skatinote visame bėgime sustoti ir pagalvoti, ar tikrai einama teisinga kryptimi, išgryninti tą tikrąjį atsakomybės suvokimą už gyvūną. Patirties, noro, optimizmo yra, o dabar reikia tik Jūsų, mielieji, palaikymo ir patikėjimo mumis.

Biografijos faktai

Gimiau 1985 m. spalio 10 d. Šilalėje.

2005 m. baigiau Klaipėdos statybininkų mokyklą, kur įgijau biuro komersantės specialybę.

2010 metais Elizos mokymo centre įgijau kirpėjos-stilistės specialybę.

Moku anglų ir rusų kalbas.

2005–2008 metais dirbau apskaitininke UAB „Rovisa-Natanga“.

Nuo 2011 metų užsiimu individualia veikla – esu stilistė-koloristė.

Laisvalaikį mėgstu leisti gamtoje. Labai myliu gyvūnus, ypač šunis Pastoriaus Raselo terjerus (registruotas gyvūnų veislynas – Devono medžiotojas).