PER KETVERIUS METUS PADARYTI DARBAI

Suremontuotas kelias Žadeikiuose, vedantis į nuotekų valymo įrenginių aikštelę, perasfaltuota dalis Mokyklos g. Endriejave. Atnaujinti šaligatviai dalyje Mokyklos ir Liepų g. Endriejave.

Išasfaltuota Anužių g. Žadeikiuose, Paežerio ir Mokyklos g. Endriejave, Dievupio g. dalis Ližių kaime, Žaliosios g. atšaka Rudgalvių k.

Prie Žvaginių piliakalnio pastatytas informacinis stendas Ablingos kaimo tragedijai atminti.

Įrengtas apšvietimas šalia Atgimimo parko Liepų g., papildomi šviestuvai pakabinti Mokyklos, Liepų ir Saulėtekių g. Endriejave.

Net po dviejų metų pertraukos pernai pagaliau pajudėjo Endriejavo kultūros namų statyba. Kyla ne tik naujas pastatas su patalpomis, pritaikytomis kultūrinei ir bibliotekos veiklai, bus sutvarkyta ir aplinka. Jau šiemet Endriejavo bendruomenė galės mėgautis nauja kultūros erdve savo miestelyje.

Dalyvaujamojo biudžeto konkurso „Tavo idėja“ dėka įrengta vaikų žaidimų aikštelė Endriejavo Atgimimo parke. Ji pritaikyta bendruomenei ir skatina ne tik vaikų sportiškumą, bet ir aktyvų bei turiningą laiko leidimą gamtoje. Taip pat sutvarkyta ir poilsiui pritaikyta Kapstato ežero pakrantė. Kapstato ežeras – vienas iš didžiųjų Klaipėdos rajono vandens telkinių. Gyventojų pateikta idėja leido išvalyti dalį ežero, įrengti maudyklą, poilsio vietas, žaidimų įrenginius. Sukurtas traukos centras poilsiui ir laisvalaikio praleidimui.

SVARBIAUSI DARBAI ATEINANČIAI KADENCIJAI

Užbaigsime statyti Endriejavo kultūros namus, sutvarkysime ir pritaikysime Ablingos Lurdą su prieigomis lankytojams. Sutvarkysime Atgimimo parką Endriejave ir toliau investuosime į Kapstato ežero viešųjų erdvių sutvarkymą.

Bus sutvarkyta Veiviržėnu g. Endriejave. Toliau vykdysime ilgalaikiame plane numatytų kelių ir gatvių tvarkymo darbus: kapitaliai suremontuosime Viržintų, Liepos g. dalį ir Sodų g. Žadeikių k., Dievupio g. dalį Ližių k., Naujokų g. dalį ir dviračių-pėsčiųjų taką Endriejave.

Dar šiais metais modernizuosime apšvietimą Veiviržėnų, Gėlių, Mokyklos, Liepų ir Ąžuolų g. Endriejave, Žvaginių g. Žadeikiuose. Naujai įrengsime apšvietimą Endriejave Žemaičių, Rietavo, Sodų ir Ablingos g., Rudgalvių k. Žaliojoje g., o Žadeikių gyvenvietėje – Liepos g.

Investuosime į buitinių nuotekų tinklus Žemaičių, Liepų ir Paežerio g. Endriejave.

Įrengsime universalią sporto aikštelę Žadeikiuose. Pakeisime Endriejavo pagrindinės mokyklos pastato lietvamzdžius, latakus ir atliksime kitus išorės ir vidaus tvarkymo darbus, įrengsime vaikų žaidimų aikšteles.