PER KETVERIUS METUS PADARYTI DARBAI

Išasfaltuota Gružeikių g. Kaspariškių k., Miško g. Šiūpariuose, rekonstruotas kelias Ketvergiai–Lėbartai. Asfaltas paklotas ir Gručeikių g. Gručeikių k., J. Žemaitės, Minijos ir Pievų g. Doviluose, Vingio ir Miško g. Šiūparių kaime.

Atnaujinti ir suremontuoti Žemaitės ir Minijos g. Doviluose šaligatviai.

Įrengtas apšvietimas Žemaitės ir Melioratorių g. Doviluose, taip pat Doviluose Gargždų g. dalyje nuo Klaipėdos iki Parko g. Apšviestos ir Parko, Dovilų ir J. Basanavičiaus g. Kulių kaime iki Gargždų ribos.

Dalyvaujamojo biudžeto ir konkurso „Tavo idėja“ dėka Dovilų karjeras pritaikytas rekreacinei, turizmo ir sportinei veiklai. Projektas susidėjo iš dviejų etapų ir gyventojų palaikymo sulaukė net dvejus metus iš eilės. Buvo sutvarkyta aplinka – išpjauti krūmynai, nendrės, atvežta smėlio, įrengta laužavietė, pastatyti suoliukai, biotualetai, pontoninis lieptas, žaidimų ir gimnastikos komplekso įranga. Antruoju etapu prie Dovilų karjero atsirado dar daugiau pramogų ir veiklų. Jau galima išbandyti riedlenčių ir riedučių bei vaikų žaidimų ir sporto aikšteles, sugroti instrumentais lauko muzikos alėjoje, prailgintas ir neįgaliesiems pritaikytas pontoninis lieptas. Karjeras tapo patrauklus ne tik Dovilų, bet ir Gargždų, Klaipėdos gyventojams. Karjeras ir šiemet pasipildys naujomis veiklomis, nes vėl laimėjo „Tavo idėjoje“.

SVARBIAUSI DARBAI ATEINANČIAI KADENCIJAI

Bus sutvarkyta Gargždų g. Doviluose. Toliau vykdysime ilgalaikiame plane numatytų kelių ir gatvių tvarkymo darbus: kapitaliai suremontuosime Kulių ir Laukų g. Kulių ir Dovilų k., sodų bendrijose „Dobilas“, „Laisvė“, „Obelėlė“, „Žilvitis“, Mažosios Lietuvos g. Lėbartų, Rimkų, Dovilų, Kiškėnų k., sodų bendrijoje „Putinas“, taip pat Kulių Dvaro, Tulpių, Šienpjovių ir Pakrantės g. Kuliuose.

Dar šiais metais modernizuosime apšvietimą Klaipėdos, Gargždų, Laukų, Sodų, Pievų, Lankiškės, Žemaitės, Šaltinio, Skaidriosios, Parko, Lašupio, Minijos, Žaliojoje, Gedimino, Naujojoje, Lanko g. Doviluose, Kurto Balterio g. Šernuose, Laukų, Laisvės, Aušros, Liepų g. Ketvergiuose, Miško, Mokyklos g. Šiūpariuose, Stirbių g. Medsėdžiuose. Naujai įrengsime apšvietimą Ketvergiuose Pirmojoje g. ir Doviluose Gargždų g.

Prie Ketvergių pagrindinės mokyklos pastatysime priestatą ir garso sienelę. Taip pat investuosime į mokyklos galerijos pratęsimą.

Sutvarkysime Dovilų pagrindinės mokyklos stadioną ir Dovilų lopšelio-darželio vaikų žaidimų aikštelę.

Stiprinsime ir investuosime į Dovilų etninės kultūros centro veiklas, diegiant etnoregioninės tapatybės ugdymo centro funkcijas.

Toliau tvarkysime viešas erdves ir kursime patogią infrastruktūrą prie Gargždų Skaidriojo ir Dovilų karjerų. Įrengsime lauko treniruoklius Kiškėnuose ir vaikų žaidimų aikštelę Šiūpariuose.

Toliau atsakingai vertinsime ir ribosime taršių įmonių plėtrą Dovilų seniūnijoje. Didinsime rėmimą sodininkų bendrijoms, investuosime į jų kelius, apšvietimą ir kitas komunikacijas.