Diana Ciparienė

Daugiau kaip tris dešimtmečius dirbu kultūros srityje, todėl šis sektorius man yra geriausiai žinomas. Kultūroje matau didžiulę vertę, nes tai, mano manymu, žmogaus pamatas ir esmė.

Esu įvairiapusė asmenybė: galiu ir ūkiškus darbus dirbti, ir mokslinį straipsnį rašyti.

Labiausiai vertinu nuoširdumą, žmogiškumą ir paprastumą, bet ne prastumą. Turiu nuostatą gerbti tuos, kurie gerbia mane.

Savo gyvenime esu priėmusi ne vieną sprendimą ir iššūkį vadovaudamasi posakiu: „Kas sakė, kad gyvenimas turi būti lengvas? Jis turi būti įdomus“.

Biografijos faktai

Gimiau 1968 m. gegužės 29 d. Šiuo metu gyvenu Venckuose, Priekulės seniūnijoje.

Esu kultūros žmogus, bibliotekininkė, gidė. Iš viso kultūros sektoriuje dirbu daugiau kaip 30 metų, o 15 iš jų dirbau vadovaujamąjį darbą.

Daugybę metų atidaviau ir gražių idėjų įgyvendinau kartu su Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos kolektyvu: organizavome paskaitas, knygų pristatymus, kultūrinius renginius, vykdėme tarptautinius projektus, leidome knygas, albumus, skatinome suaugusiuosius ir vaikus skaityti, ugdėme meilę knygai.

Už aktyvią kultūrinę veiklą bei pažangios, šiuolaikiškos ir visuomenei atviros bibliotekos puoselėjimą Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo mane ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi.

Esu baigusi Edukologijos bakalauro studijas, taip pat apsigyniau viešojo valdymo magistro laipsnį Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje.

Esu Klaipėdos rajono žemaičių kultūros draugijos pirmininkė, Lietuvos bibliotekininkų draugijos tarybos narė.

Mano pomėgiai – žemaičių kultūra, kelionės, knygos, filmai, raiškusis skaitymas, dainavimas.