PER KETVERIUS METUS PADARYTI DARBAI

Išasfaltuotos Paltės ir Liepų g. Kvietiniuose, Akacijų ir Kaštonų g. Gobergiškėje, Gėlynų g. JonušuoseLiepų ir Gluosnių g. Gobergiškės kaime, Vingio, Smiltelės, Vilties gatvės ir Aušros g. akligatvis Dauparų kaime.

Sutvarkytos išdaužos Cirulių ir Pakalnės g. Kvietiniuose.

Dalinai pakeisti šaligatviai Akacijų, Liepų ir Kaštonų g. Gobergiškėje.

Atnaujintos ir pratęstos gatvių apšvietimo linijos Dauparuose ir Kvietiniuose. Naujas apšvietimas įrengtas Vingio g. Dauparuose, Durpyno ir Gėlynų g. Jonušuose, Minijos g. Kvietiniuose.

Dalyvaujamojo biudžeto ir konkurso „Tavo idėja“ dėka Dauparuose ir Kvietiniuose buvo įgyvendinti net du projektai. Kvietiniuose, šalia bendruomenės namų esančiame sklype, iškilo pirmoji stacionari lauko scena Klaipėdos rajone, kurioje jau vyksta įvairūs kultūriniai renginiai, skirti tiek kvietiniškiams, tiek atvykstantiems svečiams. Dauparuose, Gobergiškės parke, sukurta nauja kultūrinė ir pramoginė erdvė, kurioje ilsėtis ir pramogauti gali visa bendruomenė: atsirado dviračių stovai, lauko scenos stoginė, tiltelis, dvigubas suolas šalia tvenkinio.

SVARBIAUSI DARBAI ATEINANČIAI KADENCIJAI

Sutvarkysime Statybininkų gatvę Dauparuose ir kelią Baukštininkai–Šatriai. Įrengsime šaligatvį per Kvietinius nuo Gargždupio iki Miglų g. Toliau vykdysime ilgalaikiame plane numatytų kelių ir gatvių tvarkymo darbus: remontuosime ir rekonstruosime Eglynų, Statybininkų ir Priemiesčio g. Šlapšilės k., Senąją g. Šakinių k.

Dar šiais metais modernizuosime apšvietimą Minijos, Miško, Papelkės, Jaunimo, Liepų, Paltės g. Kvietiniuose ir Akacijų, Liepų, Kaštonų, Smiltelės, Vilties g. Dauparuose.

Naujai įrengsime apšvietimą Kvietinių kaime – Laukų, Sodų bei Pakalnės g., Gobergiškės kaime – Lapų, Dvaro ir Gluosnių g., Vaitelių kaime – Antano Dibisterio g., Šlapšilės kaime – Statybininkų, Eglynų, Sodų, Sėlenėlių ir Gobergiškės g., Gribžinių kaime – Žemaičių g., Šakinių kaime – Senojoje g.

Toliau investuosime į geriamojo vandens kokybę Kvietiniuose. Atversime prieigas prie Kvietinių kapinių ir įveiklinsime Minijos pakrantę.

Nupirksime pastatą Cirulių g. 5, Kvietinių k., kurį pritaikysime grupinio gyvenimo namams, suteikiant galimybę neįgaliesiems gauti paslaugas, atitinkančias jų poreikius ir skatinančias išlaikyti savarankiškumą.

Įrengsime pusinę krepšinio aikštelę Smilgynuose, vaikų žaidimų aikštelę ir lauko treniruoklius Dauparuose, vaikų žaidimų aikštelę Jonušuose, lauko treniruoklius Gobergiškėje, vidaus treniruoklius – Kvietiniuose.