Danguolė Simenavičė: didžiausia vertybė yra šeima

2/13/20232 min read

Sakoma, kad skaičiai nemeluoja, o jie, jei kalbėsime apie Klaipėdos rajono augimą, tikrai įspūdingi. Kasmet jį savo namais pasirenka po 2–3 tūkstančius žmonių, dažniausiai tai jaunos šeimos. Esame sparčiausiai augantis rajonas šalyje ir prisipažinsiu, kad mane tas labai džiugina. Reiškia, kad šeimos vertina ir mato tuos pokyčius, kurie vyksta pastaruosius ketverius metus.

Pati esu mama, šiuo metu esanti motinystės atostogose, nes auginu du mažus vaikučius ir tikrai matau permainas, kurios yra itin aktualios tokioms šeimoms kaip mano. Juk šeima yra didžiausia mūsų vertybe, tik jos dėka mes tapome tuo, kas esame dabar. Todėl man svarbu, kad mano vaikai irgi turėtų patogią vaikystę. Be abejonės, daug kas priklauso ir nuo mus supančios aplinkos, valdžios priimamų sprendimų ir kitų dalykų.

Todėl ateina metas, kai supranti, kad laikas pačiai pasirūpinti savo šeimos, savo vaikų, savo bendruomenės, rajono žmonių dabartimi ir ateitimi. Tas laikas turbūt pats geriausias, nes mokslai baigti, šeimos gerove pasirūpinta, o jaunystė dar leidžia visas jėgas ir šviesias mintis panaudoti maksimaliai. Panaudoti ne tik savo, bet ir aplinkinių žmonių gerovei.

Nuo vaikystės dalyvauju visuomeniniame gyvenime. Gyvendama Kvietiniuose buvau įkūrusi jaunimo klubą ,,Dada“, kuris išjudino ne tik jaunimą, bet ir vyresnius bendruomenės gyventojus, pagyvino tuo metu apsnūdusį kaimo gyvenimą. Vos tik apsigyvenau Vėžaičių miestelyje, su malonumu įsijungiau ir į čia gyvuojančios bendruomenės veiklą. Noriu ir tikiuosi savo darbu ir pasiūlymais kartu su Vėžaičių bendruomenės nariais padaryti mūsų gyvenvietę klestinčią ir dar geresnę, dar patrauklesnę gyventi.

Aš suprantu, kad vien visuomeniniu darbu nepakanka pasiekti pačių geriausių mūsų rajono rezultatų. Svarbūs sprendimai, kurie lemia projektų sėkmę, gaunamas finansavimas bendruomenėms priklauso nuo politikų. Todėl labai svarbu, kad į Klaipėdos rajono tarybą išrinkti politikai pažinotų mūsų rajoną, mūsų žmones. Žinotų, ko labiausiai reikia, kuo gyvena ir kvėpuoja bendruomenės, žmonės.

Aš jau šešerius metus esu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė. Partijos, kurios dėka pastaruosius ketverius metus mūsų rajone vyko ženklūs pokyčiai. Pajudėjo tokie projektai kaip, pavyzdžiui, Vėžaičių viešųjų erdvių sutvarkymas ar dvaro sodybos šiaurinių vartų rekonstrukcija. Ir čia kalbame tik apie Vėžaičius, bet pokyčiai matomi visame rajone. Tikiu, kad LVŽS bendruomenė yra pajėgi pakeisti rajono veidą į gera. Tikiu, kad rajonui reikalingi sprendimai gali būti priimami greičiau ir atsakingiau. Aš už teisingą ir sąžiningą politiką, kuri tarnautų visiems rajono žmonėms.