Rima Leonauskienė

Gimiau 1960 m. vasario 6 d.

18 mano gyvenimo metų prabėgo Švėkšnos miestelyje. 1978 metais baigiau Švėkšnos vidurinę mokyklą. Baigdama mokyklą žinojau, ką veiksiu gyvenime. Rinkausi Kauno medicinos institutą, bet patyriau nesėkmę. Tačiau tais pačiais metais įstojau į Klaipėdos medicinos mokyklą ir 1981 metais ją baigiau su pagyrimu, įgijau felčerio kvalifikaciją.

Pagal paskyrimą pradėjau dirbti felčere Klaipėdos miesto greitosios pagalbos stotyje. Kadangi mano pirmoji svajonė nebuvo pilnai įgyvendinta, nes norėjau turėti universitetinį išsilavinimą, tai 2008 metais baigiau Visuomenės sveikatos studijų programą Klaipėdos universitete.

Prieš 17 metų iš Klaipėdos grįžome gyventi į vyro gimtinę – Gargždus. 40 metų esu laimingai susituokusi su savo vyru Rimvydu. Užauginome sūnų Andrių. Sūnus gyvenamąja vieta taip pat pasirinko Gargždų miestą. Turime tris nuostabius anūkus: Arminą , Gerardą ir Odrę. Besu be galo laiminga, kad savaitgaliais galiu bendrauti su sūnaus šeima ir palepinti anūkus.

Nuo 2007 metų dirbu visuomenės sveikatos specialiste Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure. Mano darbo sritis labai plati – skatinti sveiką gyvenseną nuo darželio iki garbingos senatvės. Taip pat konsultuoju žmones su įvairiomis priklausomybėmis ir esu licencijuota specialistė, galinti vesti privalomuosius pirmosios pagalbos mokymus, higienos mokymus, mokymus apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus organizmui. Tikiuosi, kad daugelis mane pažįsta ir yra dalyvavę mokymuose, paskaitose ar gavę konsultaciją.

Šiuo metu esu Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narė, Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komiteto pirmininko pavaduotoja. Taip pat Etikos komisijos, Žymių žmonių, istorinių datų, įvykių atminimo įamžinimo komisijos bei Turizmo tarybos narė.